Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

RADPOL Nieruchomości

ul. Mozaikowa 121 Warszawa

Mapa

500 278...

500 278 357

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

specjalizacje: rynek pierwotny, nieruchomości gruntowe

Rynek pierwotny

1 229 000 zł192 m² 6 401,04 zł/m²

Joanna Tomaszewska

Joanna Tomaszewska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujesz bezpośrednio od developera. Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku pcc 2 % Dom w klematisach 30 (b) to projekt firmy Archon na jego podstawie...

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł5 720 m² 1 398,60 zł/m²

Joanna Tomaszewska

Joanna Tomaszewska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 5720m2 w rejonie ulicy Klubowej z pnb na budowę domów jednorodzinnych dwulokalowych, pum 4755 w cenie...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 000 m² 1 500 zł/m²

Joanna Tomaszewska

Joanna Tomaszewska

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Do sprzedaży hala w stanie surowym zamkniętym ,piętrowa .Na każdym poziomie 820m2 czyli 1640m2,plus budynek biurowy do wykończenia,wjazd na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł163 m² 7 975,46 zł/m²

Joanna Tomaszewska

Joanna Tomaszewska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Kupujesz bezpośrednio od developera. Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku pcc 2 % Do sprzedaży dwulokalowy dom bliźniaczy zaprojektowany na kameralnym...

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł68 m² 2 941,18 zł/m²

Joanna Tomaszewska

Joanna Tomaszewska

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedaży siedlisko z domem i stodołą .Ogrzewanie piecem kaflowym,woda,prąd,swiatłowód. Dom do remontu.Do dokupienia 8 ha z lasem...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł211 m² 6 635,07 zł/m²

Joanna Tomaszewska

Joanna Tomaszewska

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Nie płacisz podatku pcc 2% Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim podwyższonym, zlokalizowany w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

Joanna Tomaszewska

Joanna Tomaszewska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka w Kolonii Mrokowskiej w gminie Lesznowola Na osiedlu 22 domów.Dom jest kompletnie umeblowany ,salon z kominkiem...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł166 m² 5 963,86 zł/m²

Joanna Tomaszewska

Joanna Tomaszewska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5